Ako si dopriať uvoľnenie v stresovom období.

Na trhu existuje viacero masáži ako napríklad klasická masáž, medová, lymfomasáž, masáž lávovými kameňmi, bankovanie, tantrická masáž alebo senzuálna masáž. Mnohí z nás ani len netušia čo je senzuálna masáž, kde sa vykonáva a k čomu je prospešná. Už z názvu však môžme vytušiť že ide o niečo senzuálne. A presne také to aj je, jedná sa o masáž ktorá nás dokáže uvolniť, zrelaxovať, nabiť pozitívnymi emóciami, z tela sa nám vyplavia endorfíny ktoré nás privedú do stavu pokoja, šťastia a uvoľnenia. Senzuálna masáž Bratislavatantra je teda pre každého z nás vhodná a určite by ju každý mal vyskúšať na vlastnej koži.

pocit uvoľnenia

U veľmi napätých a nervóznych ľudí môže byť priam prospešná až liečivá. Táto masáž je vhodná pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórii. Ľahko si ju však môžme zameniť s tantrickou masážov, ktorá je založená na erotickom podtóne a môže sa vykonávať aj v pároch. Pri tantrickej masáži chceme zažiť vzrušenie a sexuálne potešenie. Z toho vyplýva že nie každý by sa odhodlal ísť na tantrickú masaž. Čo sa pri senzuálnej povedať nedá. Tá je vhodná pre takmer každého jedinca. Tento druh masáže neposkytujú všetky masérske salóny preto je dôležité vybrať vhodný salón. Ceny sa pohybujú od 30 eur záleží na časovej náročnosti masáže a na kraji ci štáte v ktorom žijete. Ak vás trápi dlhodobé vypätie a stres určite porozmýšľajte nad týmto zázrakom.

senzuálna masáž tela

Poloha pri senzuálnej masáži je v ľahu ako pri klasickej masáži nejedná sa o žiadnu špeciálnu polohu tela ktorá by vám bola nepríjemná. Môžete zaujať polohu na chrbte ale aj na bruchu. Existujú však určité kritéria pred masážou ktoré by ste mali dodržať ako napríklad žiaden alkohol pred masážou, mohlo by vám to spôsobiť závrate až nevoľnosť v dôsledku prekrvenia ciev pri masáži. To isté platí aj pri iných druhoch masáže. Taktiež sa treba vyhýbať návšteve salóna po ťažko stráviteľných jedlách a prísť primerane najedený. Vyhnúť by ste sa mali aj fitness centrám aby sa masáž nezmenila na bolesť svalov po cvičení. Ak vás takýto druh masáže zaujal neváhajte jeden takýto salón navštíviť.