Čo si obliecť v lete?

Oblečenie na letné dni. Chystáte sa na letnú dovolenku alebo len tak chcete prežiť neskutočne teplé letné dni? Na to vám pomôže práve vhodné oblečenie. Vyhnite sa nepriedušným materiálom.

 

 

Plavky

Aké plavky si vyberiete? Ak chcete, aby bolo vaše bruško viditeľné aj pre iných, zaobstarajte si dvojdielne plavky. Ak ho chcete radšej schovať, jednoznačným riešením práve pre vás budú jednodielne plavky. No zvážte to, že pri jednodielnych plavkách prichádza k obmedzeniu. Ak máte plavkové nohavičky, nemusíte sa starať o to, keď potrebujete ísť na záchod. Existujú aj plavky z rýchloschnúcich materiálov, čo určite odporúčam. Nemusíte ich dlho sušiť a vaše ostatné veci sa nezamokria.

 

letné oblečenie

 

Letné šaty

Ideálne práve na letné horúčavy sú šaty. Šaty poznáme v rôznych dĺžkach a materiáloch. Na horúčavy si vždy vyberte taký materiál, ktorý bude vzdušný. Aby vám v nich nebolo veľmi teplo. Vaša pokožka vám poďakuje. Cez letné horúčavy neodporúčam obliekať si kožené šaty, ale uprednostnite práve šaty vyrobené z ľanu alebo bavlny.

 

 

Klobúk

Aj na ochranu hlavy musíme myslieť práve v lete. Veľmi populárne je používanie rôznych klobúkov. Klobúky sú vhodné najmä na pláž a k vode, avšak v dnešnej dobe vidíme mnoho žien, ktoré si klobúky obliekajú aj len tak na prechádzku alebo keď idú do mesta na nákupy. Myslieť na ochranu pred UV žiarením treba neustále.

 

bežné oblečenie

 

Vhodná obuv

Vhodnou obuvou k moru alebo k vode sú jednoduché gumené šľapky alebo sandále. Materiál guma je veľmi vhodná, nakoľko piesok alebo voda sa tam neudrží a nezničí vám danú obuv. Sú veľmi praktické a viete ich vynosiť počas celého leta k rôznym šatám, šortkám alebo k plavkám.

 

Či sa chystáte k moru, len tak na kúpalisko alebo do mesta na prechádzku, správne oblečenie v letnom období k tomu musíte prispôsobiť. Musíte sa cítiť pohodlne a komfortne sami so sebou a budete zo seba vyžarovať množstvo pozitívnej energie.