Kúpa a predaj spoločnosti

Spoločnosti, ktoré sú určené na predaj bez zbytočných starostí zo strany potenciálnych zákazníkov. Znie vám to dobre a práve takýmto spôsobom by ste si priali naštartovať vaše podnikanie? Bez dlhých vybavovačiek, čakania v radoch a vypisovania kopy dokumentov? V tom prípade sme tu pre vás s našimi službami. V našej ponuke nájdete okrem iného aj sprostredkovanie kúpy spoločnosti s históriou alebo bez histórie. Čo to znamená? Spoločnosť bez histórie je z gruntu nová spoločnosť, ktorá má pridelené meno a adresu, je zapísaná v obchodnom registri, ale vzhľadom na to, že nikdy nepodnikala, nemá žiadne účtovné ani daňové záznamy.

práca na počítači ako súčasť podnikania

Je to spoločnosť, ktorú si môžete, čo sa týka názvu, adresy, predmetu alebo predmetov podnikania prispôsobiť svojim vlastným predstavám. Začnite podnikanie vašich snov a rozbehnite váš biznis naplno, s nadšením a odhodlaním až k vytúženému úspechu. Ready made spoločnosť, čo je ďalší názov spoločnosti bez histórie, je potrebné zapísať do obchodného registra s uvedenými menami jednotlivých konateľov. Ďalší typ spoločnosti je spoločnosť s históriou, ktorá podnikala, ale z istých dôvodov bola jej podnikateľská aktivita pozastavená. Takýto typ spoločnosti, ktorú si môžete vybrať z našej databázy spoločností určených na predaj, má pridelené prislúchajúce meno, vyznačuje sa svojou značkou, postavením na trhu, technológiami, know-how a podobne.

využitie technológií pri podnikaní

Výber záleží na vás. Ak s naštartovaním vášho podnikania potrebujete pomôcť, sme tu pre vás. Naši profesionálni pracovníci poskytujú celý rad služieb, ktoré môžete využiť vo svoj prospech k dosiahnutiu úspechu a zisku pre vašu začínajúcu spoločnosť alebo aj spoločnosť s istým vybudovaným zázemím na trhu.Predaj sro Ezmluva sa venuje sprostredkovaniu kúpno-predajnej zmluvy pri kúpe spoločnosti za pomerne krátky čas. V prípade záujmu o naše služby alebo informácie k danej téme nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, mailu alebo telefonicky. Sme tu pre vás a vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Nedajte sa odradiť od vášho vytúženého podnikania.