Pedantnosť mužov

Nielen ženy, ale aj niektorí muži sa zaujímajú o módu a oblečenie. Ako sa oblieka práve váš partner alebo manžel, keď sa chystá do svojho zamestnania alebo na nejakú oslavu? Tiež si dáva pozor, aby sa pekne nahodil a zladil všetky kúsky svojho oblečenia, ktoré si plánuje obliecť? Veľa mužov je vyberavých v oblečení. Potrebujú mať profesionálne vyžehlené košele, nohavice, či musia mať v šatníku množstvo rôznych módnych doplnkov, akými sú kravaty, manžetové gombíky, motýlikov či rôznych opaskov do nohavíc. Dávajú si záležať, aby sa im žiadne oblečenie nepokrčilo v ich šatníkovej skrini. Muži sú v tomto pedantní.

vyžehlené oblečenie

Poriadok potrebujú mať a vyžadujú to od svojich partneriek či manželiek. Ak máte zamestnanie, ktoré si vyžaduje košelu či pracovné plášte, bolo by nevhodné, aby ste chodili do svojho zamestnania v nevyžehlenom oblečení. Napríklad takí zubári. Potrebujú mať vždy vypratý a vyžehlený svoj pracovný plášť, v ktorom pracujú. Ale podnikatelia tiež musia byť vo vyžehlených košeliach a nohaviciach, či dokonca v obleku. Pre ženy to je neľahká úloha, ktorú musia zakaždým vykonávať. Ak majú muža pedanta, iné im nezostáva, ak s ním chcú naďalej žiť a zdieľať rovnakú domácnosť. Aj vy vytvárate po žehlení svojmu manželovi kôpky, ktoré mu pekne odkladáte do jeho šatníkovej skrini? Robí to veľa žien. Niektoré to robia dokonca z lásky k svojmu partnerovi.

pánsky šatník

Muži milujú rôzne módne doplnky. Majú radi nosenie rôznych kravat ku koseli, opaskov do nohavíc alebo len používajú rôzne aktovky alebo taštičky na svoje osobné veci, ktoré potrebujú mať vždy pri sebe. Dôležitý je aj upravený výzor človeka. Neoholený muž vyzerá aj v tom najkvalitnejšom obleku či oblečení ako človek bez domova. Dajte si na to veľký pozor a starajte sa nielen o oblečenie, ale aj o váš celkový výzor. Vyžehlené oblečenie si musíte pekne poukladať do vašej šatníkovej skrini, vyrovnať rukávy a nohavice pekne prevesiť na vešiak. Tak dosiahnete aj výzor uprataného šatníka a vždy pripraveného oblečenia, ktoré nebude pokrčené.