Bezstarostná kanalizačná údržba a služba 24/7

Už viac sa nemusíte zamýšľať v akom stave je vaša kanalizácia. Naša firma, ktorá sa zameriava na Krtkovanie v Bratislave nonstop Ab-krtkovanie prináša v spoľahlivé a efektívne riešenia na odstránenie všetkých problémov spojených s vašou kanalizáciou.

opravar drezu

Naše Služby:

Čistenie a krtkovanie kanalizácie a potrubí, WC odtokov, umývadiel, drezov, kanalizačných stúpačiek, odpadových guličiek, výlevov, knalizačných vpustí a dažďových zvodov..

TV Monitoring Kanalizácie a Lokalizácia Poruchy Potrubia: S najnovšími technológiami sme schopní monitorovať a lokalizovať poruchy vo vašej kanalizácii.

A okrem čistenia a krtkovania ponúkame aj inštalatérske práce, ako je výmena kanalizačného potrubia, výkopové práce a montáž rôznych kanalizačných prvkov.

oprava odtoku

S nasadením najnovších technológií v oblasti krtkovania, sme schopní rýchlo a efektívne odstrániť akýkoľvek problém v kanalizácii. Vysokotlakové čistenie kanalizácie je jednou z našich najmodernejších a najefektívnejších metód na vyčistenie kanalizačných potrubí. Elektromechanické čistenie, známe aj ako krtkovanie, je rýchle, ekologické a vhodné pre menšie problémy.

Prečo si vybrať našu firmu?

Sme odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti krtkovania a údržby kanalizácie.

Naši zamestnanci pracujú profesionálne a s ohľadom na vašu nehnuteľnosť. Pravidelne sa zúčastňujú školení ohľadom nových techník čistenia a pracovania s kanalizačným potrubím.

Sme k dispozícii 24/7, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí len zavolať a hneď sme u vás.

Okrem Bratislavy poskytujeme naše služby v mnohých ďalších mestách na západnom Slovensku.

Garantujeme najnižšie ceny bez skrytých poplatkov a nákladov za dopravu.

Vaša kanalizácia je v bezpečných rukách s našou firmou AB – krtkovanie. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte bezstarostnú kanalizačnú údržbu od profesionálov. Vaša spokojnosť a bezpečnosť sú naším hlavným cieľom.