Vianočné koláčiky

Veľa z nás sa teší aj tento rok na tradičné predvianočné pečenie. Mnohí sa dokonca touto svojou záľubou bavia natoľko, že pečú pred Vianocami koláčiky aj pre svoju rodinu, priateľov, známych, či dokonca na zákazku. Vianočné pečivo je väčšinou trvanlivé a ak je dobre uskladnené vydrží nám aj niekoľko dní po Vianociach, kedy si ho radi dáme ku kávičke alebo k teplému čaju. Aby vám koláčiky ostali dlho svieže je ich potrebné držať uzatvorené v nejakej plastovej nádobe alebo sáčku. Využite uzatvárateľné sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk od 2packsk a máte problém vyriešený. V našich sáčkoch vďaka praktickému uzatváraniu vám vianočné pečivo, ale aj plno iných vecí vydrží dlho sviežich, alebo ich môžete v sáčikoch ľahko uskladniť a nemusíte sa báť, že sa vám obsah sáčku vysype.

sáčky

Naše uzatvárateľné sáčky sú taktiež praktické pre tých, ktorí pečú koláčiky nie len pre seba, ale aj pre priateľov, či na ďalší predaj. Do uzatvárateľných sáčkov ich môžete jednoducho poukladať a nemusíte sa báť, že sa vám po ceste vysypú a okrem toho, to v takýchto sačikoch bude vyzerať oveľa profesionálnejšie a elegantnejšie ako v obyčajnom sáčku. Ak sa pečením zaoberáte vo väčšom, alebo vyrábate niečo kreatívne určite tiež oceníte naše ďalšie výrobky na balenie a posielanie.

sáčok

Celú ponuku si môžete pozrieť na našej internetovej stránke, kde si môžete aj priamo produkty objednať. V prípade záujmu vieme vyrobiť aj požadovaný obalový materiál aj na mieru, stačí sa spojiť s našími obchodníkmi a dohodnúť sa na objednávke na mieru. Tu však musíte počítať s o niečo väčšou sumou ako aj dlhšou dobou dodania, nakoľko takýto tovar nie je skladom. Ostatné objednávky sa snažíme vybavovať čo najskôr, ale nakoľko ide koniec roka a blížia sa sviatky môže sa stať, že doba dodania bude o niečo dlhšia, preto si sáčky alebo iný tovar radšej objednajte hneď.