Vzrušujúce okamihy

Už ste niekedy premýšľali nad tým, ako prebieha sex na pracovisku privatportal.sk? Poďme sa pozrieť na jeden príbeh, ktorý sa skutočne stal a je do značnej miery erotický. Pokiaľ máte radi erotiku, pekne sa usaďte a začítajte sa do príbehu. Stalo sa to asi pred štyrmi mesiacmi. Už dlho sa mi páčil môj šéf. Dlho som po ňom pokukovala a on samozrejme tiež. Ja som býka vydatá, on bol ženatý. Sem tam sa ma v práci dotkol, ale neprebehlo nič viac. Bola som jeho asistentka.

sexy

Raz mi po druhej asistentke odkázal, nech prídem k nemu do kancelárie, že so mnou potrebuje niečo dôležité prebrať. Nebrala som to nijako ako tak, ako to znelo. Nemyslela som si, že si šéf bude so mnou chcieť niečo začať, hoci som sa mu páčila. Prišla som k nemu do kancelárie. On za mnou zavrel dvere. Ja som sa ho spýtala, čo teda potreboval. On mi neodpovedal. Zamčal jeho kanceláriu a začal sa ma dotýkať. Mne to samozrejme vzrušilo. V nohavičkách som z neho mala veľmi mokro – tak veľmi ma vzrušoval. Občas sa mi o ňom zdali erotické sny, ale nikdy som netušila, že by so mnou mohol chcieť niečo viac. Začal ma bozkávať po celom tele ako zmyslov zbavený.

sex

Najprv na puse, potom svoje bozky premiestnil na moje prsia a nakoniec mi začal bozkávať moje prirodzenie. Strašne sa mi to páčilo a len som stonala. Chytila ​​som jeho hlavu, aby ma lízal ešte viac. Strašne ma to vzrušovalo. Určite poznal, ako veľmi vzrušená. Potom došlo aj k nádhernému sexu, ktorý som si užila. Snáď nikdy som takú rozkoš a nežnosť od muža nezažila. Myslela som si, že ani ja by som si nebola schopná začať so svojim šéfom, ale chtíč a túžba bola jednoducho väčšia, než by sa mohlo vzdať. Cítila som sa s ním ako v raji. Na obláčiku. Celý intímny styk trval asi štyridsať minút a bolo to nádherné. Nakoniec sa mi urobil na prsia a ja som bola spokojná. Sex mi dlho chýbal.